CİDELİLER

SÖZDE DEĞİL ÖZDE DOSTLUK CİDELİLERİN BULUŞMA NOKTASI

AnasayfaKapıSSSAramaÜye ListesiKullanıcı GruplarıKayıt OlGiriş yap

Paylaş | 

'Sıkıntınız mı var beyler?'

YazarMesaj
ASİCİDELİ
Admin

MesajKonu: 'Sıkıntınız mı var beyler?'   Çarş. Kas. 25, 2009 7:05 pm

Daum dünkü idmanlarda oyuncularıyla tek tek görüştü, performans düşüklüğünün nedenlerini sordu. Alman hocanın bir sonraki adresi Alex ve Carlos'tu.

Sarı-Lacivertli ekibin Beşiktaş karşısında aldığı yenilginin ardından düğmeye basan teknik direktör Daum dün sabah ve akşam yapılan idmanlarda oyuncularıyla bire bir görüşmelerde bulundu. Genelde futbolculara dertlerini soran Alman hocanın kazanacakları maçlarda puan kaybetmelerinin nedenlerini bulmaya çalıştığı bildirildi. Oyuncularına, “Sistemle ilgili bir sıkıntınız mı var? Belki benim de hatalarım olabilir. Neden takım içinde gerginlik oluyor. Bir sıkıntınız mı var beyler?” dediği öğrenildi. Daum’un bir an önce toparlanmanızı bekliyorum dediği oyuncularıyla bu tür konuşmaları sık sık yapacağı ifade edildi.

Yıldızlar görev başına
Teknik direktör Daum ayrıca Kaptan Alex ve Roberto Carlos’la da odasında bire bir görüşme yaptı. İki yıldız oyuncuyu idman esnasında odasına çağıran Alman hocanın, “Bu kötü dönemde çıkış için görev sizde. Önce kendiniz toparlanın sonra da arkadaşlarınızı toparlayın” diyerek göreve davet ettiği belirtildi.

Yalçın Türk-Can Gebetaş

FANATİK

ALINTIDIR

1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Beyler Bayanlar Çok acil İçeri Lütfen
» BeYLer Her Yere Baktım yok yardım
» S.a Beyler Misafirlere Kayıt ol ekranı gelmio? bi yardım
» Beyler Bi Bakarmısınız
» beyler sitenin menüsünün altına top10 istatsitik mesaj bölümü koymak istiyorum