CİDELİLER
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

CİDELİLER

SÖZDE DEĞİL ÖZDE DOSTLUK CİDELİLERİN BULUŞMA NOKTASI

AnasayfaKapıLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

ABANADA AĞLARA BU KEZ DENİZ KAPLUMBAĞASI TAKILDI

YazarMesaj
ASİCİDELİ
Admin
ASİCİDELİ

ABANADA AĞLARA BU KEZ DENİZ KAPLUMBAĞASI TAKILDI Empty
MesajKonu: ABANADA AĞLARA BU KEZ DENİZ KAPLUMBAĞASI TAKILDI   ABANADA AĞLARA BU KEZ DENİZ KAPLUMBAĞASI TAKILDI I_icon_minitimeÇarş. Ara. 09, 2009 7:47 pm

Abana`da Ağlara Bu Kez Deniz Kaplumbağası Takıldı
ABANADA AĞLARA BU KEZ DENİZ KAPLUMBAĞASI TAKILDI Kaplumba-2İlişili Balıkçıların Ağına Su Kaplumbağası Takıldı. Denize attıkları Kalkan Ağlarını çeken balıkçılar bir süprizle karşılaştılar.
Yaşar Yüksel isimli balıkçı, saat 11,00 sıralarında denize attığı ağları toplarken kalkan balığı yerine yaklaşık 30 kg gelen kaplumbağa yakaladığını fark etti.
ABANADA AĞLARA BU KEZ DENİZ KAPLUMBAĞASI TAKILDI Kaplumba-3

Ağdan çıkardığı su kaplumbağasını kıyıda arkadaşları ile inceleyen Yaşar Günay;
" Ağda ağırlığı fark edince çok balık yakaladım sandım. Ancak balık yerine kaplumbağa çıktı. Çok şaşırdım. Kıyıda bir süre izledikten sonra tekrar denize saldım " dedi.
ABANADA AĞLARA BU KEZ DENİZ KAPLUMBAĞASI TAKILDI Kaplumba-4

İlişili tecrübeli balıkçılardan Suat Yılmaz da " bu yaşıma kadar Karadenizde bu tür canlı görmedim. Çok şaşırdık " dedi.
ABANADA AĞLARA BU KEZ DENİZ KAPLUMBAĞASI TAKILDI Kaplumba-5

Kaplumbağayı tekrar denize salan Yaşar Yüksel " Kaplumbağa ucunda balık olan olta yutmuş. Bu yüzden yaralı olabilir. Ağda da biraz sersemlemiş olacak ki denize bıraktığımızda hemen yüzmedi, biraz bekledi " diye konuştu.
abanam.com

KASTAMONUPOSTASI
ALINTIDIR
http://cideliler.yetkinforum.com

ABANADA AĞLARA BU KEZ DENİZ KAPLUMBAĞASI TAKILDI
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» ABANADA ESNAF YAZ SEZONUNDAN UMUTLU