CİDELİLER
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

CİDELİLER

SÖZDE DEĞİL ÖZDE DOSTLUK CİDELİLERİN BULUŞMA NOKTASI

AnasayfaKapıLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

KUNDURACILAR KALYONCU İLE DEVAM DEDİ

YazarMesaj
ASİCİDELİ
Admin
ASİCİDELİ

KUNDURACILAR KALYONCU İLE DEVAM DEDİ Empty
MesajKonu: KUNDURACILAR KALYONCU İLE DEVAM DEDİ   KUNDURACILAR KALYONCU İLE DEVAM DEDİ I_icon_minitimeSalı Ocak 12, 2010 4:13 pm

Kunduracılar Kalyoncu ile `Devam` Dedi
KUNDURACILAR KALYONCU İLE DEVAM DEDİ Kundura2Kunduracılar Odası`nda haftasonu seçim vardı. Seçimde mevcut başkan Mehmet Kalyoncu ile Fehmi Çubukçu yarıştı.
KESOB Salonu`nda yapılan seçime yaklaşık 190 üye katılırken, divan başkanlığını Neşat Yılmaz yaptı.
KUNDURACILAR KALYONCU İLE DEVAM DEDİ Kundura1
KUNDURACILAR KALYONCU İLE DEVAM DEDİ Fehmicubukcuoglu
Kongrede ilk konuşmayı Fehmi Çubukçuoğlu yaptı. Çubukçuoğlu konuşmasında; "Benden üyelerimin adresleri gizlendi. Çocuklarımızın geleceği iyiye gitmiyor. Bu sıkıntıların sebebi dünden başlıyor. Başkanımız meslekten birisi değildir. Ayakkabıcıların sorununu dile getirdiğim için dükkanım bile zarar gördü. Ayakkabıcılar için senelerdir hiçbir şey yapılmadı. Hiçbir arkadaşımıza ihtiyacın varmı diye sorulmuyor." dedi.
KUNDURACILAR KALYONCU İLE DEVAM DEDİ Mehmetkalyoncu
Mehmet Kalyoncu ise konuşmasında; "Aidat konusunda hiçbir arkadaşımızı sıkmadık, sıkmayız da. Kredi konusunda destekledik, desteklerimde Fehmi Bey arkadaşımız 30 yıldır arkadaşım meslektaşım yönetimde de birlikte çalıştığımız arkadaşımın adaylığını gazetelerden öğrendim. Bana aday olacağım bile demedi. "Listeyi göstermediler" diyor. "Bizim böyle bir şansımız yok. Listeler günler öncesinden askıya asılıyor. Adayların görmesi bilmesi sağlanıyor, internette de yayınlanıyor. "Dükkanım zarar gördü" diyor niçin hakkını aramamış. Bir de bu kadar kişinin hakkını aramaya talip oluyor. Önce kendi hakkınızı arasaydınız. "Meslekten değil" diyor. Ben yıllarca bu işi yaptım. Şimdi esnaflığımız bir başka branşta olabilir ama Odanın üyesiyim. tabii ki bu adaylık filan hepsi bir başka plan. Bildiğiniz gibi KESOB seçimleri ileride bizi bekliyor. Oraya aday çıkamasın, sandığa gömelim iş bitsin diye düşünenlerin düşünceleri işi buraya taşıdı. Her şeyi onların sağ duyusuna bırakıyorum."
Mehmet Kalyoncu`nun Listesi
1-Necati yıldız 2 Müzaffer berber 3 Mehmet sait ataulusoy 4- Zafer Muratoğlu 5- Abdullah akmehmetoğlu 6- Ayhan genç
Seçimin sonunda gülen taraf Kalyoncu oldu.
108 Oyun 88`ini Mehmet Kalyoncu alırken, Fehmi Çubukçuoğlu`na 19 oy çıktı. 1 Oy geçersiz sayıldı.
Cahit Ilgaz
Kastamonu Postası

ALINTIDIR
http://cideliler.yetkinforum.com

KUNDURACILAR KALYONCU İLE DEVAM DEDİ
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» oynamaya devam..:D