CİDELİLER
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

CİDELİLER

SÖZDE DEĞİL ÖZDE DOSTLUK CİDELİLERİN BULUŞMA NOKTASI

AnasayfaKapıLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

KELEM KÖYÜ İKİNCİ TOPLANTISINI YAPTI

YazarMesaj
ASİCİDELİ
Admin
ASİCİDELİ

KELEM KÖYÜ İKİNCİ TOPLANTISINI YAPTI Empty
MesajKonu: KELEM KÖYÜ İKİNCİ TOPLANTISINI YAPTI   KELEM KÖYÜ İKİNCİ TOPLANTISINI YAPTI I_icon_minitimePtsi Ocak 18, 2010 11:47 am

Kelem Köyü ikinci toplantısını yaptı
KELEM KÖYÜ İKİNCİ TOPLANTISINI YAPTI KalemkoyKastamonu’nun şirin ilçesi olan Pınarbaşı’nda iyi şeyler olmaya devam ediyor.
Size aktaracağımız Kastamonu Pınarbaşı ilçesinde olup bitenden ziyade İstanbul’da yaşayan Pınarbaşılıların birlik ve beraberlik adına yaptıkları anlamlı çalışmalarıyla ilgili. İşte bunlardan birisi. Kuruluşu geçtiğimiz aylarda yapılan Kelem Köyü Derneği, çalışmalarına hız katıyor. Basın tanıtım toplantısını ve diğer dernek başkanlarının katılımıyla yaptığı ilk etkinlik Küçükçekmece Bezirganbahçe’de bulunan Çengelköyü Derneği’nin yerinde yapılmıştı. İkinci toplantı ise Bağcılar’da önceki gün yapıldı. İstanbul’da yaşayan Kelem köylüler, derneklerinin etkinliğine tam kadro katılırken, eksiksiz şekilde de derneklerine üye olmayı da ihmal etmediler. Kelem Köyü Derneği Başkanı Mustafa Subaşı, İstanbul’da yaşayan köylülerini bir çatı altınta toplamanın mutluluğunu yaşadıklarını ifade etti. Kuruluşlarının hemen ardından ilk toplantıyı yapmanın heyecanını yaşadıklarını kaydeden Subaşı, İstabul’da ve köylerinde dernek yönetimi için yer tahsisi yaptıklarını söyledi. Dernek olmasıyla birlikte köy muhtarlığı, Kaymakamlık ve diğer kurumlarla köye hizmet getirilmesi konusunda tesbit ettikleri sorunların çözümü için de ayrıca görüşmeler yapılarak işbirliği içesinde çalışacaklarını kaydeden Subaşı, dernek yönetimindeki bütün arkadaşlarının yapılacak çalışmalarda büyük gayret göstereceğini bildirdi. Subaşı, “Benim köylüm buraya katıldı. Bu denli desteğinize teşekkür ediyorum. Yapacağımız bütün çalışmalar köyümüz için. Dernek üyesi arkadaşlarıma, yönetimime ve sizlere çok teşekkür ediyorum”?dedi. Erkek üyelerin yanı sıra bayanların da yoğun ilgi gösterdiği Kelem Köyü Derneği’nin toplantısında pasta ve börekler ikram edildi. Kelem köylüler, derneklerine üye olurken, “Mustafa Subaşı başkanımızla birlikte güzel hizmetler yapmayı arzu ediyoruz ve her türlü desteği de onlardan esirgemeyceğiz. Çünkü o köy bizim köyümüzdür” diye konuştular.
Gün Gazetesi

KP

ALINTIDIR
http://cideliler.yetkinforum.com

KELEM KÖYÜ İKİNCİ TOPLANTISINI YAPTI
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-