CİDELİLER
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

CİDELİLER

SÖZDE DEĞİL ÖZDE DOSTLUK CİDELİLERİN BULUŞMA NOKTASI

AnasayfaKapıLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

UYGUN PROJELER BELLİ OLDU

YazarMesaj
ASİCİDELİ
Admin
ASİCİDELİ

UYGUN PROJELER BELLİ OLDU Empty
MesajKonu: UYGUN PROJELER BELLİ OLDU   UYGUN PROJELER BELLİ OLDU I_icon_minitimeÇarş. Mart 17, 2010 10:43 am

Uygun projeler belli oldu
UYGUN PROJELER BELLİ OLDU Proje_01"Bu Benim Eserim" Projeleri İl Elemelerini geçen projeler belli oldu.
Milli Eğitim Bakanlığının Eğitimi Araştırma Geliştirme Dairesi tarafından düzenlenen İlköğretim öğrencilerine yönelik Matematik ve Fen Bilimleri Proje Çalışmaları Yarışması için İl Çalışma Grubu tarafından Bölge Çalışma Grubuna gönderilmesi uygun bulunan çalışmalar belli oldu.
İl Çalışma Grubundan Bölge Çalışma grubuna gönderilmesi uygun bulunan projeler:
Tüm Türkiye İlköğretim okullarında yapılan, ilköğretim öğrencilerine yönelik Matematik ve Fen Bilimleri alanında "Bu Benim Eserim" adlı proje yarışmasında;

-Dumlupınar İlköğretim Okulu Fen bilimleri dalında katıldığı "Turbo Çıkrık" ,
-Sakarya İlköğretim Okulu "Tohum Sandığı" , Sekiler İlköğretim Okulu "Sıkmatik" ,
-Fatih İlköğretim Okulu Matematik alanında "Dönen şekillerin görüntüleri" adlı projeleri

İl değerlendirmelerinden sonra Samsun Bölge Çalısma Kurulu`nca incelenip değerlendirilen bu projeler bir üst kurul olan Bölge Bilim Kurulu`na teslim edilmiştir.
Bölgesindeki birinci elemeyi geçerek Fatih İ.Ö.O. Sakarya İ.Ö.O. ve Sekiler İ.Ö.O ile birlikte Bölge bilim kurulunca son değerlendirmesini beklemektedir. 22 Mart 2010 tarihine kadar değerlendirilen projelerden uygun görülenler Samsun Bölge Sergisi`nde sergilenecektir. 13-14 Nisan 2010 tarihinde Samsun ilinde yapılacak olan Bölge Sergisi`ne katılan projelerden de başarılı görülenler Ankara da Final Sergisine katılacaklardır.
tosya gündem

KP

ALINTIDIR
http://cideliler.yetkinforum.com

UYGUN PROJELER BELLİ OLDU
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» 22 HAYVAN TELEF OLDU