CİDELİLER
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

CİDELİLER

SÖZDE DEĞİL ÖZDE DOSTLUK CİDELİLERİN BULUŞMA NOKTASI

AnasayfaKapıLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

yıldırım çataloluk köyündeki bir okul için destek istedi

YazarMesaj
ASİCİDELİ
Admin
ASİCİDELİ

yıldırım çataloluk köyündeki bir okul için destek istedi Empty
MesajKonu: yıldırım çataloluk köyündeki bir okul için destek istedi   yıldırım çataloluk köyündeki bir okul için destek istedi I_icon_minitimeÇarş. Nis. 07, 2010 7:05 pm

Yıldırım, Çataloluk Köyü`ndeki bir okul için destek istedi
yıldırım çataloluk köyündeki bir okul için destek istedi Chpyildirim122. Dönem Milletvekili Mehmet Yıldırım, Kastamonulu olan İstanbul’daki hemşehrilerinden Çataloluk köyündeki bu okulun yapılmasına yardımcı ve destek olmalarını istedi ve ben de üzerime düşen görevimi yerine getireceğim, dedi.
22. Dönem Milletvekili Mehmet Yıldırım İstanbul Florya Tesislerinde Pazar akşamı Saat 18.00 de düzenlenecek olan Cide Çataloluk Köyü’ne yapılacak olan okul için düzenlenen etkinliğe katılmak üzere bir firmanın şantiye şefliğini yaptığı Sivas’tan uçakla İstanbul’a geçti.
Florya Tesislerinde Pazar akşamı yapılan “Cide Çataloluk Okulu İçin Haydi El Ele” etkinliğine Kastamonulu sanatçı Hasan Yılmaz, Gülcan Kara başta olmak üzere bazı sanatçılarda destek verdiler.
Yıldırım yaptığı açıklamasında, Çataloluk ve Çevre Köyleri Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği’nin düzenlediği etkinlik için Sivas’tan İstanbul’a geldim. İstanbul’da düzenlenen “ Bir Tuğla’da Sen Koy” Okul kampanyasına destek verdim. Kastamonulu olan İstanbul’daki hemşehrilerimden Çataloluk köyündeki bu okulun yapılmasına yardımcı ve destek olmalarını istedim. Ben de üzerime düşen görevimi yerine getireceğim, dedi.
11 Nisan’da düzenlenecek CHP İl Başkanlığı kongresine katılmak için İstanbul’daki ziyaretlerini tamamladıktan sonra Kastamonu’ya döneceğini belirten Yıldırım, Kongreyi Partimize yakışır bir şekilde yapacağız. Kongrenin güzel bir şekilde ve sorunsuz olarak yapılması içinde elinden geleni yapacağını söyledi.
kastamonu ajans

kp

alıntıdır
http://cideliler.yetkinforum.com

yıldırım çataloluk köyündeki bir okul için destek istedi
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-