CİDELİLER
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

CİDELİLER

SÖZDE DEĞİL ÖZDE DOSTLUK CİDELİLERİN BULUŞMA NOKTASI

AnasayfaKapıLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

MANTAR TOPLARKEN KAYBOLAN MECLİS ÜYESİ BULUNDU

YazarMesaj
ASİCİDELİ
Admin
ASİCİDELİ

MANTAR TOPLARKEN KAYBOLAN MECLİS ÜYESİ BULUNDU Empty
MesajKonu: MANTAR TOPLARKEN KAYBOLAN MECLİS ÜYESİ BULUNDU   MANTAR TOPLARKEN KAYBOLAN MECLİS ÜYESİ BULUNDU I_icon_minitimeCuma Nis. 09, 2010 3:19 pm

Mantar Toplarken Kaybolan Meclis Üyesi Bulundu
MANTAR TOPLARKEN KAYBOLAN MECLİS ÜYESİ BULUNDU DikkaaatHanönü ilçesinde mantar toplamak için gittiği dağda kaybolan belediye meclis üyesi, cep telefonu yardımı ile bulundu.
AA muhabirinin aldığı bilgiye göre, dün sabah Vakıf Geymene Mahallesindeki ormanlık alana mantar toplamaya giden Hanönü Belediye Meclisinin MHP`li üyesi Mehmet Sepetci ormanda yolunu kaybetti.

Sepetçi`nin akşam evine dönmemesi üzerine ailesi polise ve jandarmaya haber verdi. Köylülerin de katıldığı çalışma ile ormanda uzun süre arama yapıldı.

Gece 00.30 sıralarında cep telefonuna ulaşılan Sepetci`nin yeri tespit edildi.

Sepetci, Akçasu köyü civarında ormanlık alanda bulunurken, sağlık durumunun iyi olduğu belirtildi.

Mantar toplarken yönünü kaybettiğini belirten Sepetci, ``ormanlık alanda yanlış yöne gitmişim, gece olunca şaşırdım. Telefonda çekmiyordu, biraz yürüdüm korkmuştum, gece yarısı bir tepeye çıktım oradan telefon çekiyordu aradım sesimi duyurdum`` dedi.
aa

KP

ALINTIDIR
http://cideliler.yetkinforum.com

MANTAR TOPLARKEN KAYBOLAN MECLİS ÜYESİ BULUNDU
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» gene mantar