CİDELİLER
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

CİDELİLER

SÖZDE DEĞİL ÖZDE DOSTLUK CİDELİLERİN BULUŞMA NOKTASI

AnasayfaKapıLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

TOSYA-DER HEMŞEHRİ YEMEĞİ 16 HAZİRANDA

YazarMesaj
ASİCİDELİ
Admin
ASİCİDELİ

TOSYA-DER HEMŞEHRİ YEMEĞİ 16 HAZİRANDA Empty
MesajKonu: TOSYA-DER HEMŞEHRİ YEMEĞİ 16 HAZİRANDA   TOSYA-DER HEMŞEHRİ YEMEĞİ 16 HAZİRANDA I_icon_minitimeÇarş. Haz. 09, 2010 3:44 am

Tosya-Der "Hemşehri Yemeği" 16 Haziran`da
TOSYA-DER HEMŞEHRİ YEMEĞİ 16 HAZİRANDA TosyaderTosya-Der`in geneleksel hale gelen `Hemşehri Yemekleri" Haziran ayında da devam edecek.
Dernek Yönetim Kurulu tarafından Haziran ayında yapılacak yemeğin tarihi; 16 Haziran 2010 Çarşamba günü olarak belirlendi.
8 Haziran 2010 Salı günü (bugün) toplanan TOSYA-DER Yönetim Kurulu yemek gününü tespit etmenin yanı sıra Derneklerle ilgili son gelişmeleri de masaya yatırarak bir dizi karar aldı.
Derneğin etkinliğini ve verimliliğini artırmak, birlik dokusunu korumak, bir derneğin yapabileceği işlerin ve yürüteceği hizmetlerin sınırlarını belirlemek noktasında fikir teatisinde bulunuldu. Yaz dönemine girilmesi ve okulların tatil olması nedeniyle sonbahara kadar yemeklere ara verilmesi kararı da alındı.
Bu ay düzenlenecek olan yemeğin tarihi yeri:
TARİH: 16 HAZİRAN 2010 ÇARŞAMBA
Yer: HEKİMEVİ Sağlık Bakanlığı İl Sağlık Müdürlüğü Sosyal Tesisleri
Vedat Dalokay Karşısı
SIHHIYE / ANKARA
Saat: 19:00
Not: Davetiyeler Yemek Günü Hekimevinde bulunan Dernek Görevlisi arkadaşlarımızdan temin edilebileceği gibi; yönetim kurulu üyelerimizden veya 0 555 320 74 16 ve 0 505 625 58 60 no`lu telefonlarla irtibata geçilerek de temin edilebilir.
Araçlarıyla gelen katılımcılar için Hekimevi otoparkı kullanılabileceği gibi, yemek verilecek mekânın karşısında bulunan Kurtuluş çok katlı otoparkı da kullanılabilir.
Kastamonu Postası

KP

ALINTIDIR
http://cideliler.yetkinforum.com

TOSYA-DER HEMŞEHRİ YEMEĞİ 16 HAZİRANDA
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» tosya semazenleri bekliyor