CİDELİLER
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

CİDELİLER

SÖZDE DEĞİL ÖZDE DOSTLUK CİDELİLERİN BULUŞMA NOKTASI

AnasayfaKapıLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

DADAYLILAR PİKNİKTE BULUŞTU

YazarMesaj
ASİCİDELİ
Admin
ASİCİDELİ

DADAYLILAR PİKNİKTE BULUŞTU Empty
MesajKonu: DADAYLILAR PİKNİKTE BULUŞTU   DADAYLILAR PİKNİKTE BULUŞTU I_icon_minitimePerş. Tem. 10, 2008 7:16 pm

Dadaylılar çay partisinde buluştu
DADAYLILAR PİKNİKTE BULUŞTU DadaygeceDadaylılar Yardımlaşma Dayanışma ve Kültür Derneği, İl Özel İdaresi Sosyal Tesislerinde Dadaylıları bir araya getirerek tanışma ve kaynaşma adı altında çay partisi düzenledi…
Geceye Daday Kaymakamı Berkan Sönmezay, İl Özel İdaresi Genel Sekreter Yardımcısı Hakan Eski, Daday Belediye Başkanı Kadir Er, Jandarma Bölük Komutanı Orhan Varol, Emniyet Amiri Bayram Sadık, Daday Belediye Meclis Üyesi Muhsin Altınışık’la birlikte Daday’dan ve Kastamonu’daki Dadaylılardan yaklaşık 400 kişi katıldı…
“Gecenin açılış konuşması ve sunuculuğunu yapan Muzaffer Berber, Dernek Başkanı Şahabettin Mert ile birlikte Dernek Yönetim ve Denetim Kurulunu önce misafirlere tanıttı. Daha sonra dernek adına misafirlere hitaben bir konuşma yapan başkan Mert;
Demokratik sistemin vazgeçilmezlerinden birisi de sivil toplum örgütleridir… Dernekler ise bu sistemin sadece bir parçasınıdır…
Sivil toplum örgütlerinin büyük bir bölümü için: “Aynı düşünceyi paylaşan kişilerin bir arada olmasından öte, farklı düşüncelerin bir noktada birleşerek güç oluşturma şeklidir.” Diyebiliriz…
Derneğimiz 1994 yılında kurulmuş ve kuruluş yıllarında çay partileri, müzikli yemekler ve İstanbul’daki Dadaylılar Derneği ve Daday esnafı ile birlikte Daday’da büyük bir sünnet şöleni gerçekleştirilmiştir. Öncelikle Derneğimizin kuruluşundan günümüze kadar emeği geçenlere şükranlarımızı sunarız…
Zamanla aksaklıkların olması dolayısıyla bu tür etkinlikleri devam ettirememiştir. Bu nedenle yeni yönetimimizle birlikte etkinliklerimize deva edilecektir. Ben ve yönetim kurulum Dadaylıların bir tabela derneğinden öte daha etkin ve dayanışma içersinde olacakları bir dernekleri olsun düşüncesindeyiz…
Ancak nemelazımcılığın ağır bastığı, başkalarından etkilendiğimiz ve önyargıyla hareket ettiğimiz sürece sağlıklı düşünemeyip farklı yaklaşmaktayız… Bunun için de dernekçiliğin yürümeyeceği kanaati oluşmaktadır. Bu düşünceyi artık bir kenara bırakıp lütfen derneğinize sahip çıkınız…
Ben ve yönetim kurulu arkadaşlarım Dadaylılar Yardımlaşma, Dayanışma ve Kültür Derneğinin çalışmaları ve etkinlikleriyle örnek dernekler arsasına sokmak istemekteyiz. Ve siz Dadaylıların her zaman yanımızda olmanızı ve desteklerinizi istiyoruz. Etkinliklerimize katılmanız, bizlere fikir vermeniz ve yöresel tanıtımımızı birlikte sağlamak bizleri onurlandıracaktır…
Üyelerimizin kayıtları yenilenecek ve aynı zamanda üye kayıtlarımızda devam edecektir. Bu konuda duyarlı olmanızı ve üyeliği maddi bir külfet olarak düşünmemenizi zira bunu size yük etmemek için çaba gösteren bir yönetimin olduğunu bilmenizi isteriz…
Gecemizi onurlandıran siz misafirlerimizin huzurunda da gecemizi destekleyen Ayhan Kömeç yönetim kurulu başkanlığındaki Romon Grup ve katkılarından dolayı Tapucular Konfeksiyon’a, Güneş Giyim’e, Ada Kundura, Yazgan Helva, Gizem Pastanesi, Umurlar Ticaret, Nergiz Müzik evi’ne teşekkür ederiz…
Değerli misafirlerimiz, tanışmayı amaç edindiğimiz gecemize katıldığınız için şahsım ve Yönetim Kurulu arkadaşlarım adına teşekkür eder. Saygılar sunarım.”

Diyen Başkan Mert’in giriş konuşmasını sonrasında Ata Erdoğdu’nun fıkralarıyla geceye başlandı… İlerleyen saatlerde Nergiz Müzik Kültür ve sanat Evi’nin müzik şöleniyle Daday’dan katılan Semra Danyel geceye katılanları büyüledi…
http://cideliler.yetkinforum.com

DADAYLILAR PİKNİKTE BULUŞTU
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-