CİDELİLER
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

CİDELİLER

SÖZDE DEĞİL ÖZDE DOSTLUK CİDELİLERİN BULUŞMA NOKTASI

AnasayfaKapıLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

ÜÇ SİLAHŞÖLER...............

YazarMesaj
ASİCİDELİ
Admin
ASİCİDELİ

ÜÇ SİLAHŞÖLER............... Empty
MesajKonu: ÜÇ SİLAHŞÖLER...............   ÜÇ SİLAHŞÖLER............... I_icon_minitimeSalı Tem. 15, 2008 11:32 am

Üç silahşörler
ÜÇ SİLAHŞÖLER............... 7_221929_burak_alex_carlos1507bb

Burak Yılmaz: "Aragones'le çalıştığım için çok şanslıyım. Ondan çok şey öğreneceğim" Alex: "Yeni gelenlerle yeni bir takım oluşturuluyor. Daha aramıza katılacak isimler olabilir" R. Carlos: "Futbolu F.Bahçe'de bırakmak için söz verdim. Güiza'nın gelişinde etkim var"
15.7.2008

Burak Yılmaz, Fenerbahçe’nin yeni transferi. Sağ kanatta forma savaşında. Kaptan Alex, takımın beyni. Roberto Carlos, tüm takım arkadaşlarının örnek aldığı isim. Bu 3 oyuncu, dün basının karşısına çıktı ve soruları yanıtladı. Ardından fotoğraf çekilirken ortaya koydukları tablo, başarının anahtarını anlatır gibiydi. Önce Roberto Carlos aldı sözü: “Çalışmalardan dolayı mutluyum. Önemli bir sakatlıktan dolayı takımdan uzak kaldım. Takımıma tekrar faydalı olmak istiyorum. Teklifleri düşünmüyorum. Hem Başkanıma hem Murat Özaydınlı’ya hem de diğer yöneticilere futbolu burada noktalayacağım sözünü verdim. Güiza’nın Fenerbahçe’ye gelmesinden katkım olduğunu düşünüyorum. Ona Türkiye’yi, kulübümüzü ve yapısını anlattım. Güiza da çok mutlu.” Deivid’in sakatlığı nedeniyle kampa üzüntülü başladıklarını söyleyen Alex, “İdmanlar, tam da futbolcuların istediği tarzda. Tüm çalışmaları topla yapıyorsunuz. 10 futbolcuya sorsanız, herhalde 10’u da bu tarz çalışmayı sever. Bu yöntem, daha istekli görünmemizi sağlıyor ve mutlu ediyor. Yeni gelen oyuncularla yeni bir takım oluşturuluyor. Belki takıma yeni katılacak oyuncular da olabilir” değerlendirmesinde bulunurken, son sözü alan yeni transfer Burak, şunları söyledi: “Çok yoğun bir idman temposuna rağmen arkadaşlık üst düzeyde. Bu arkadaşlık, tüm yorgunluğumuzu unutturuyor. Avrupa Şampiyonu bir hocayla çalıştığım için kendimi çok şanslı sayıyorum. Ondan öğreneceğim çok şey var. Aragones’le kapasitemi daha yukarıya çıkaracağıma inanıyorum. Manisa’da kendimi ispatladığım için buraya geldiğimi düşünüyorum.”
ÜÇ SİLAHŞÖLER............... 9_221930_yusuf_carlos1507
Roberto Carlos, usta foto muhabirimiz Yusuf Dursun ile ayak üstü şakalaşıp, bu pozu verdi.
http://cideliler.yetkinforum.com

ÜÇ SİLAHŞÖLER...............
1 sayfadaki 1 sayfası