CİDELİLER
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

CİDELİLER

SÖZDE DEĞİL ÖZDE DOSTLUK CİDELİLERİN BULUŞMA NOKTASI

AnasayfaKapıLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

DÜNYAYI AYAĞINIZA GETİRİYORUZ

YazarMesaj
ASİCİDELİ
Admin
ASİCİDELİ

DÜNYAYI AYAĞINIZA GETİRİYORUZ Empty
MesajKonu: DÜNYAYI AYAĞINIZA GETİRİYORUZ   DÜNYAYI AYAĞINIZA GETİRİYORUZ I_icon_minitimeÇarş. Eyl. 10, 2008 10:06 am

Dünyayı ayaklarınıza getiriyoruz!
DÜNYAYI AYAĞINIZA GETİRİYORUZ CentralPark-USAKastamonu Postası ve Kastamonu Gazetesi işbirliği ile Dünya ayaklarınıza geliyor.

Ercan Karaefe, 50’den fazla ülkeyi ve kültürü gezdi fotoğrafladı. Ercan Karaefe izlenimlerini Kastamonulu okurları ile paylaşıyor.

Ercan Karaefe, gezi notları ve fotoğrafları ile birlikte her Cumartesi Kastamonu Postası ve Kastamonu Gazetesi’nde Kastamonululara merhaba diyor.

-------------------------

Merhaba....

“Kastamonu’yu hiç görmeden Kastamonu’yu sevenlerin” listesinde en üst sıralarda olduğumu bilmenizi isterim. Bir şehri sevmek insanını sevmekle başlar. Dostum “Murat Yücebıyık ve ailesi” de bana ve aileme hiç görmediğimiz bu şehri kişikleri sayesinde sevdirdi. Bu siteyle ve Kastamonulularla kaynaşmama aracı olan kardeşime teşekkür ederim.

Burdur’da 1970 yılında doğdum. ODTÜ Metalurji Mühendisliğini 1993 yılında bitirdim. İş hayatıma Kazakistan’da yaşayarak başladım, bir yıl sonra İstanbul’a dönerek “Tada” ile evlendim. 1998 yılında da oğlum “Efecan” ailemize katıldı. Kariyerimi dış ticaret üzerine kurdum. Türkiye’nin güzide şirketlerinde ithalat ve ihracat üzerine çalıştım. 1995 yılında “Türkistan Özvatan” isimli kitabım basıldı. Fotoğraf çekmek ve dünyayı gezmek vazgeçilmezlerimdir.
http://cideliler.yetkinforum.com

DÜNYAYI AYAĞINIZA GETİRİYORUZ
1 sayfadaki 1 sayfası