CİDELİLER
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

CİDELİLER

SÖZDE DEĞİL ÖZDE DOSTLUK CİDELİLERİN BULUŞMA NOKTASI

AnasayfaKapıLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

KURTLARIN YAPTIĞINA BAK

2 posters
YazarMesaj
ASİCİDELİ
Admin
ASİCİDELİ

KURTLARIN YAPTIĞINA BAK Empty
MesajKonu: KURTLARIN YAPTIĞINA BAK   KURTLARIN YAPTIĞINA BAK I_icon_minitimeCuma Ekim 17, 2008 10:32 am

24 koyun öldü, 8 koyun yaralandı, 4 koyun kayıp
KURTLARIN YAPTIĞINA BAK KoyuntelefHanönü ilçesinde kurtlar sürüye saldırdı,24 koyun boğularak öldürülürken 8 koyun yaralı olarak kurtuldu,4 koyun ise kayıp.
Edinilen bilgiye göre ilçe merkezinde ikamet eden Aleattin Özdemir`in önceki akşam koyunlarını kapattığı ağıldan çıkan koyunlara kurtlar saldırdı. Kurtların saldırısı sonucu 24 koyunun boğularak öldüğü,4 koyunun kayıp olduğu ve 8 koyunun da çeşitli yerlerinden yaralı olarak kurtulduğu belirlendi. Koyunların sahibi Aleattin Özdemir 10 yıllık emeğinin bir gecede yok olduğunu söylerken 10 yıl önce emekli olduktan sonra 10 koyun aldım onlarla vakit geçiriyordum,10 yılda 80 koyunum olmuştu, önceki akşam koyunlarımı kapattığım ağıldan nasıl çıktıklarını bilemediğim şekilde sabahleyin koyunların leşleri ile karşılaştım dedi. Özdemir Koyunların darmadağın olduğunu birer birer topladığını 80 koyundan 24 ünün kurtlar tarafından boğularak öldüğünü,8 koyunun çeşitli yerlerinden yaralı olarak kurtulduğunu ve 4 koyunun ise hala kayıp olduğunu belirtti. Özdemir Gökırmak kenarında kumların üzerindeki izlerden kurtların 4 tane olduğunu sanıyorum dedi.
http://cideliler.yetkinforum.com
şehrazat

şehrazat

KURTLARIN YAPTIĞINA BAK Empty
MesajKonu: Geri: KURTLARIN YAPTIĞINA BAK   KURTLARIN YAPTIĞINA BAK I_icon_minitimePtsi Ekim 20, 2008 10:43 am

yazık o koyunlara dünyanın en masum hayvanı koyunlardır herhalde
teşekkürler asi haber için
emeğine sağlık

KURTLARIN YAPTIĞINA BAK
1 sayfadaki 1 sayfası