CİDELİLER
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

CİDELİLER

SÖZDE DEĞİL ÖZDE DOSTLUK CİDELİLERİN BULUŞMA NOKTASI

AnasayfaKapıLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

GENÇ ÖĞRETMEN BEYİN TÜMÖRÜNE YENİLDİ

YazarMesaj
ASİCİDELİ
Admin
ASİCİDELİ

GENÇ ÖĞRETMEN BEYİN TÜMÖRÜNE YENİLDİ Empty
MesajKonu: GENÇ ÖĞRETMEN BEYİN TÜMÖRÜNE YENİLDİ   GENÇ ÖĞRETMEN BEYİN TÜMÖRÜNE YENİLDİ I_icon_minitimeÇarş. Nis. 15, 2009 7:15 pm

Genç öğretmen beyin tümörüne yenildi
GENÇ ÖĞRETMEN BEYİN TÜMÖRÜNE YENİLDİ UnnnnlleeeemKastamonu merkeze bağlı Kayı Köyü İlköğretim Okulu`nda görev yapan öğretmen, beynindeki tümöre yenildi.
Edinilen bilgiye göre, Kayı Köyü İlköğretim Okulu`nda, 2005 yılından beri Sosyal Bilgiler öğretmeni olarak görev yapan ve uzun süredir beyninde tespit edilen tümör nedeniyle tedavi gören 29 yaşındaki Sibel Gül, yaşamını yitirdi.

Bekar olan genç öğretmen, önceki gece aniden rahatsızlanarak kaldırıldığı Dr. Münif İslamoğlu Devlet Hastanesi`nde yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamadı.

Sibel Gül`ün vefatı, hem köyde hem de Kastamonu İl Milli Eğitim camiasında üzüntüye neden oldu.

Genç öğretmenin cenazesi, Nasrullah Camisi`nde öğlen kılınacak cenaze namazının ardından Gümüşlüce Mezarlığı`nda bulunan aile kabristanına defnedilecek.
http://cideliler.yetkinforum.com

GENÇ ÖĞRETMEN BEYİN TÜMÖRÜNE YENİLDİ
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-