CİDELİLER
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

CİDELİLER

SÖZDE DEĞİL ÖZDE DOSTLUK CİDELİLERİN BULUŞMA NOKTASI

AnasayfaKapıLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

KASTAMONUSPORDA YENİ DÖNEM

YazarMesaj
ASİCİDELİ
Admin
ASİCİDELİ

KASTAMONUSPORDA YENİ DÖNEM Empty
MesajKonu: KASTAMONUSPORDA YENİ DÖNEM   KASTAMONUSPORDA YENİ DÖNEM I_icon_minitimeSalı Ekim 13, 2009 1:48 pm

Kastamonusporda Yeni Dönem
KASTAMONUSPORDA YENİ DÖNEM KastamonusporTFF 3. Lig 4. Grup takımlarından Kastamonuspor`da teknik direktörlüğe Cemal Çıldır getirildi.
(AA) - TFF 3. Lig 4. Grup takımlarından Kastamonuspor`da teknik direktörlüğe, görevine son verilen Avni Okumuş`un yerine Cemal Çıldır getirildi.
Yeni teknik direktör Cemal Çıldır, kaybedilmiş hiçbir şeyin olmadığını belirterek, ``Kastamonuspor`da futbolcu olduğum dönemde kazanamadığımız şampiyonluğa, teknik direktör olarak ulaşmak için teklifi kabul ettim`` dedi.

Futbol yaşantısı boyunca hiçbir şehre evini taşımadığını, ancak Kastamonu`ya taşıdığını belirten Cemal Çıldır, şöyle konuştu:

``Kastamonu`yu şehir olarak ve manevi değerleri yüksek olduğu için çok seviyorum. Kastamonu`da çok sevdiğim ve değer verdiğim dostlarım var. Kastamonuspor taraftarlarının beni sevdiğini biliyorum. Camiamız için ve taraftarlarımız için 24 saat mesaimizi harcayarak yeniden bir yapılanmaya gideceğiz. Zor bir dönemde görevi kabul ettik, inşallah mahcup olmayız.``

Bu arada, halen Giresunspor`un ve Bulancakspor`un genel menajerliğini sürdüren Kastamonuspor`un eski futbolcusu Yılmaz Dağ, bugünden itibaren Kastamonuspor`un kulüp menajerliğini yapacak
kastamonupostası
alıntıdır
http://cideliler.yetkinforum.com

KASTAMONUSPORDA YENİ DÖNEM
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-