CİDELİLER
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

CİDELİLER

SÖZDE DEĞİL ÖZDE DOSTLUK CİDELİLERİN BULUŞMA NOKTASI

AnasayfaKapıLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

7 yıldır amcasının tecavüzüne mağdur kalıyor

YazarMesaj
ASİCİDELİ
Admin
ASİCİDELİ

7 yıldır amcasının tecavüzüne mağdur kalıyor Empty
MesajKonu: 7 yıldır amcasının tecavüzüne mağdur kalıyor   7 yıldır amcasının tecavüzüne mağdur kalıyor I_icon_minitimeÇarş. Ekim 14, 2009 10:17 am

Olay, amcasının tecavüzüne mağdur kalan genç kızın annesine anlatmasıyla ortaya çıktı.

Çorlu'da meydana gelen akıl almaz tecavüz olayında 39 yaşındaki amca H.C. öz yeğeni 16 yaşında ki G.C.'ye tecavüz iddiasıyla tutuklandı. Dayanamayarak yaşadıklarını annesine anlatan G.C.(16) ifadesinde amcası H.C. tarafından defalarca tecavüze uğradığını ve başka erkeklere pazarlamaya çalıştığını iddia etti.

İLK 9 YAŞINDA TECAVÜZE UĞRADI

G.C.(16) ifadesinde, "İlk tecavüze 9 yaşında maruz kaldım. Amcam arkadaşıyla birlikte beni Bahçelievler'de bulunan bir apartmanın otoparkına götürdü. Bana bir şeyler verdiler, içtim daha sonra bayılmışım. Hatırlamıyordum. Tecavüze uğradığımı anladım. Daha sonraları yine benimle ilişkiye girdi. 7 yıl boyunca da görüntü ve ses kaydımın bulunduğunu söyleyerek beni tehdit edip tecavüz etti. Korkudan hiç söyleyemedim. Bu süre içinde ne kadar tecavüz ettiğini bilmiyorum" dedi.

"AMCAM BAŞKA ERKEKLERE GÖSTERDİ BENİ"

Amcasının tecavüzlerine dayanamadığını söyleyen G.C.(16), "Pastanede çalıştığım sırada amcam 2 kişi ile yanıma gelerek onlara beni gösterdi. İşten çıktıktan sonra amcamın gösterdiği kişiler beni takip ederek Çorlu Devlet Hastanesi yakınında durdurdu. Onların yanlarından uzaklaşarak Bahçelievler'deki arkadaşımın evine sığınmak istedim. Onu evde bulamayınca kendi evime gittim ve her şeyi anneme anlattım. Annemle birlikte polise başvurduk" dedi.

AMCA: "HERŞEY ARSA YÜZÜNDEN"

Küçük kızın ifadesi sonrası amca H.C. polis tarafından gözaltına alındı. Amca H.C. iddiaları yalanlarken tüm bunların bir senaryo olduğunu ve arsa anlaşmazlığı yüzünden meydana geldiğini söyledi. Mahkemeye çıkarılan amca H.C. tutuklandı. Öte yandan 16 yaşındaki G.C.'ye yapılan vücut muayenesinde genital bölgesinde yırtık olduğu ve tecavüz bulgularına rastlandığı raporu verildi.

ALINTIDIR
http://cideliler.yetkinforum.com

7 yıldır amcasının tecavüzüne mağdur kalıyor
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-