CİDELİLER
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

CİDELİLER

SÖZDE DEĞİL ÖZDE DOSTLUK CİDELİLERİN BULUŞMA NOKTASI

AnasayfaKapıLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

GÖRDÜĞÜM KARTLAR DOĞRU

YazarMesaj
ASİCİDELİ
Admin
ASİCİDELİ

GÖRDÜĞÜM KARTLAR DOĞRU Empty
MesajKonu: GÖRDÜĞÜM KARTLAR DOĞRU   GÖRDÜĞÜM KARTLAR DOĞRU I_icon_minitimeÇarş. Ekim 14, 2009 10:51 am

GÖRDÜĞÜM KARTLAR DOĞRU 861283906250

Gördüğüm kartlar doğru
GÖRDÜĞÜM KARTLAR DOĞRU Sp

14.10.2009
GÖRDÜĞÜM KARTLAR DOĞRU Sp

Kaybettiği zaman hırsını başka şeylerden çıkardığını söyleyen Lugano, zaman zaman itirazı abarttığını belirterek "Gördüğüm kartlara itirazım yok" dedi

Biraz geç de olsa Fenerbahçe'yle sözleşme yenileyen Diego Lugano, Fenerbahçe Gazetesi'ne konuştu. Herkesin kıskanacağı bir performansla lige başladıklarını ifade eden Lugano, "Yeni oyuncularımızın uyumu tamamlanıp sakatlarımız iyileşince daha da başarılı olacağımızı düşünüyorum. Hedefimiz şampiyonluk. Bunun dışındaki sonuçların camiada kimseyi mutlu etmeyeceğinin bilincinde olarak tüm gücümüzle çalışıyoruz" dedi. Hırsın doğru yönlendirildiğinde sporcuyu başarıya götürdüğünü, kötü hırsın ise zarar verdiğini belirten Uruguaylı yıldız "Taraftar benim sürekli kazanma isteğimi görüyor. Kaybedince kötü bir ruh haline bürünüyorum. En ufak bir şeyden bile kavga çıkartacak kadar sinirli oluyorum. İnanın, evime gittiğim zaman başka şeylerden hırsımı alarak sakinleşiyorum. Her zaman kazanmayı düşünen bir yapım var" diye konuştu. En büyük isteğinin Fenerbahçe'yi Avrupa Ligi Şampiyonu olarak görmek olduğunu kaydeden başarılı savunmacı "Benim burada en büyük isteğim Fenerbahçe'yi UEFA şampiyonu olarak görmek. Hedefleri kalpten istemek lazım. O yola baş koyup hedefe odaklanmak lazım" ifadelerini kullandı. Fenerbahçeli futbolcu, gördüğü kartların adil olup olmadığı sorusuna ise şu yanıtı verdi: "Hakeme 'Gördün mü görmedin mi?' anlamında işaret dili kullanıyorum, ama yanlış anlaşılıp anında kart görüyorum. İtirazımı ara sıra abarttığım da oluyor. Bunun için aldığım kartlar doğru. Bunlara bir itirazım olamaz."

SABAH

ALINTIDIR
http://cideliler.yetkinforum.com

GÖRDÜĞÜM KARTLAR DOĞRU
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-