CİDELİLER
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

CİDELİLER

SÖZDE DEĞİL ÖZDE DOSTLUK CİDELİLERİN BULUŞMA NOKTASI

AnasayfaKapıLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

kışın vazgeçilmezi kestane kebap

YazarMesaj
ASİCİDELİ
Admin
ASİCİDELİ

kışın vazgeçilmezi kestane kebap Empty
MesajKonu: kışın vazgeçilmezi kestane kebap   kışın vazgeçilmezi kestane kebap I_icon_minitimeCuma Ekim 23, 2009 12:47 pm

Kışın Vazgeçilmezi: Kestane Kebap
kışın vazgeçilmezi kestane kebap KestaneKastamonu`nun İnebolu ilçesinde yaşayan Mustafa Özdemir(73), 40 yıldan bu yana kestane kebap satarak geçimini sağlıyor.
(AA) - Kastamonu`nun İnebolu ilçesinde yaşayan Mustafa Özdemir(73), 40 yıldan bu yana kestane kebap satarak geçimini sağlıyor.
Edinilen bilgiye göre, aslen İnebolu ilçesinin Yukarı Çaylı köyünden olan Özdemir, 1976`dan bu yana İstanbul`da yaşadığını ve geçimini kestane kebap yaparak sürdürdüğünü söyledi.

İstanbul`da güzel para kazandığını ifade eden Özdemir, artık yaşlandığını ve memleketine dönerek aynı mesleğine devam ettiğini belirtti.

Özdemir, ``Pazardan kestanenin kilosunu 2 TL`ye alarak kestane kebap yaptıktan sonra 100 gramını 1 TL`ye satıyorum. Allah`a şükür geçimimi sağlıyorum. Mesleğimi severek yapıyorum. Hiç evlenmedim. Kazandığım para bana yetiyor. Müşterilerim de benden memnun. Bir alan bir daha alıyor. Bu da beni çok mutlu ediyor`` diye konuştu.

kastamonupostası

alıntıdır
http://cideliler.yetkinforum.com

kışın vazgeçilmezi kestane kebap
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-