CİDELİLER
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

CİDELİLER

SÖZDE DEĞİL ÖZDE DOSTLUK CİDELİLERİN BULUŞMA NOKTASI

AnasayfaKapıLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

KAZA GEÇİRDİ SEKS HASTASI OLDU

YazarMesaj
ASİCİDELİ
Admin
ASİCİDELİ

KAZA GEÇİRDİ SEKS HASTASI OLDU Empty
MesajKonu: KAZA GEÇİRDİ SEKS HASTASI OLDU   KAZA GEÇİRDİ SEKS HASTASI OLDU I_icon_minitimeÇarş. Ara. 16, 2009 11:31 am

ABD'de yaşayan 39 yaşındaki Joleen Baughman iki yıl önce bir trafik kazası geçirdi ve çok nadir görülen bir hastalığa yakalandı. Kazada pelvis bölgesindeki bir siniri zarar gören kadın, şimdi doyumsuz bir cinsel arzuyla mücadele ediyor.

var PartnerId = returnAdCode('2208');
var AdContainerIds ='divAdnetKeyword';

ABD'nin New Mexico eyaletinde yaşayan Huzursuz Genital Sendrom olarak adlandırılan hastalığa yakalanan evli ve iki çocuk annesi Joleen Baughman, otobüste otururken, evi süpürürken, eğilirken ve hatta sadece yürürken bile cinsel anlamda tahrik oluyor.
İki yıl önce meydaha gelen kazadan sonra ortaya çıkan ve nadir görülen durumla mücadele eden Baughman, "Bu şiddetli cinsel uyarılmaları hissetmeye başladım. Birden ortaya çıkıp beni tamamen etkisi altına alıyordu. Neredeyse gün boyu devam ediyordu. Neredeyse şoke olmuştum, çünkü bu seks yapmadığım zamanda oluyordu" diyen Baughman, başlarda kocasıyla bu durumdan çok şikayetçi olmadıklarını, ancak daha sonra bunun dayanılmaz bir hal aldığını anlatıyor.
Sonunda doktora başvuran kadın, bunun pelvis bölgesindeki bir sinirin zarar görmesi sonucu oluştuğunu öğrenmiş. tedavi görmeye devam eden kadın, bir an önce bu hastalıktan kurtulmak istiyor.

HÜRRİYET

ALINTIDIR
http://cideliler.yetkinforum.com

KAZA GEÇİRDİ SEKS HASTASI OLDU
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-