CİDELİLER
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

CİDELİLER

SÖZDE DEĞİL ÖZDE DOSTLUK CİDELİLERİN BULUŞMA NOKTASI

AnasayfaKapıLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

FENERBAHÇEDE HER YOL ONA ÇIKIYOR GÜİZA

YazarMesaj
ASİCİDELİ
Admin
ASİCİDELİ

FENERBAHÇEDE HER YOL ONA ÇIKIYOR GÜİZA Empty
MesajKonu: FENERBAHÇEDE HER YOL ONA ÇIKIYOR GÜİZA   FENERBAHÇEDE HER YOL ONA ÇIKIYOR GÜİZA I_icon_minitimeSalı Tem. 01, 2008 2:43 pm

Fenerbahçe'de her yol ona çıkıyor: Güiza
FENERBAHÇEDE HER YOL ONA ÇIKIYOR GÜİZA 7_220040_guiza0107bb

İspanyollar'a göre bu iş bitti... AS gazetesinden Costa, "4 yıllık sözleşme yapacak, yıllık 2.7 milyon Euro alacak"; Marca'dan Castro, "Aragones istedi, Fenerbahçe aldı. Kimse inkâr etmesin" diyor. Yönetim de ilk kez bir futbolcuyu yalanlamayarak resmen mesajı veriyor!
1.7.2008

Marca ve As'a göre transfer kesin bitti
Arthur Zico ile yollarını ayırıp Avrupa Şampiyonu İspanya’nın teknik direktörü Luis Aragones ile anlaşan Fenerbahçe’de şimdi gözler alınacak santrfora çevrildi. Dünyaca ünlü birçok yıldızla temaslarını sürdüren Sarı-Lacivertliler, en somut adımı ise Daniel Güiza’da attı. Öyle ki, İspanya’nın önde gelen iki gazetecisi, bu konuda bakın hangi yorumları yaptı:
Jordi Costa (AS): Olayı iyi biliyorum. Fenerbahçe hem Güiza, hem de menaceriyle anlaştı. Sözleşme 4 yıllık olacak. Güiza her yıl için 2.7 milyon Euro alacak.
Juan Francisco Castro (MARCA): Ben haberi duyduğumda 3 sağlam kaynağıma doğrulattım. Güiza’yı Aragones istedi, Fenerbahçe de aldı. Bunu kimse inkâr etmesin.

Hayret! Fenerbahçe bile yalanlamadı
La Liga’da geçtiğimiz sezon gol krallığına ulaşarak dikkatleri üzerine toplayan, Avrupa Şampiyonası’nda da oyuna hep sonradan girmesine karşın etkili bir performans sergileyerek ayakta alkışlanan Daniel Güiza ise şu an kelimenin tam anlamıyla ‘mutluluk sarhoşluğu’ yaşıyor. Lig TV’ye, “Şu anda Avrupa Şampiyonluğu’nun keyfini çıkarıyorum. Bir kaç gün hiç bir şey düşünmeden bu coşkuyu doyasıya yaşayacağım. Fenerbahçe ile henüz hiç bir şey net değil... Önümüzdeki günlerde oturup bir karar vereceğim” diyen Güiza konusunda, Fenerbahçe Yönetimi’nin tutumu da bir hayli ilginç. Hemen her gün yazılı ve görsel basında çıkan çoğu transfer haberine yalanlama geçen Sarı-Lacivertli idareciler, Daniel Güiza konusunda sürekli haber yapılmasına karşın tek bir kelime dahi yorum yapmıyor! İşte bu durum da, “Fenerbahçe Yönetimi işi bitirdi” yorumlarının yapılmasına neden oluyor...

Taraftar ayaklandı... Yönetim ise çaresiz!
Güiza konusunda, kulübü Mallorca’da ise ortam hayli karışık. Taraftarlar, 8 maddelik bir manifesto hazırlayıp yönetime şu mesajı yolladı: “Güiza’yı satamazsınız...” Şimdilerde de bir yürüyüş hazırlığı yapılıyor. Maddi açıdan çok sıkıntılı bir dönem geçiren yönetimin ise elikolu bağlanmış durumda. Bir yandan Fenerbahçe ile pazarlık yaparken, diğer taraftan taraftarı sakinleştirecek açıklamalarda bulunuyorlar. “Güiza’yı satmayı düşünmüyoruz” diyen Dış İlişkiler Sorumlusu Matias Rebassa hemen sonrasında da şu yorumu yapıyor: “Ancak sözleşmesinde özel bir madde var. Federasyona 15 milyon Euro yatıran Güiza’yı alır. Eğer Fenerbahçe, Güiza ile anlaştıysa bilemem. Sadece şunu söyleyebilirim, biz onu satmayı istemiyoruz...”

Shevchenko, Carew ve Cisse ile de temastalar
Portsmouth ile Arsenal’in de Güiza’nın peşinde olduğu biliniyor. Ancak Fenerbahçe’nin şampiyonadan önce İspanyol yıldızla anlaştığı, Mallorca’nın yaşadığı kriz nedeniyle görüşecek muhatap bulunamadığı için transfere resmiyet kazandıramadığı iddiaları da kulaktan kulağa yayılıyor. Devler Ligi ön eleme maçları için günler sayılırken, Fenerbahçeliler yeni santforunu merakla bekliyor.. Ve akıllarda hep aynı soru var: Güiza olmazsa kim olacak? FANATİK yanıtlıyor: Fenerbahçe, Chelsea’de yedek beklemekten usanan Shevchenko’nun peşini bırakmıyor. Aston Villa’dan John Carew ve Marsilya’dan Djibril Cisse ile temaslar sürüyor. Yeni santrforun, en geç bir hafta içinde takıma katılmasına ise kesin gözüyle bakılıyor.
http://cideliler.yetkinforum.com

FENERBAHÇEDE HER YOL ONA ÇIKIYOR GÜİZA
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-