CİDELİLER
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

CİDELİLER

SÖZDE DEĞİL ÖZDE DOSTLUK CİDELİLERİN BULUŞMA NOKTASI

AnasayfaKapıLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

KSK 3-ÇIKSALINSPOR 3

YazarMesaj
ASİCİDELİ
Admin
ASİCİDELİ

KSK 3-ÇIKSALINSPOR 3 Empty
MesajKonu: KSK 3-ÇIKSALINSPOR 3   KSK 3-ÇIKSALINSPOR 3 I_icon_minitimeCuma Ağus. 08, 2008 10:44 am

KSK: 3 - Çıksalınspor: 3
KSK 3-ÇIKSALINSPOR 3 KsklogoKastamonuspor, yeni sezon hazırlıkları çerçevesinde İstanbul Süper Amatör Küme Ligi takımlarından Beyoğlu Çıksalınspor ile yaptıığı ilk hazırlık maçından 3-3 berabere ayrıldı.
Kastamonuspor Teknik Direktörü Avni Okumuş, 3-3 eşitlikle sona eren ilk hazırlık maçı sonrası yaptığı açıklamada, futbolcularının göstermiş oldukları hırslı ve istekli performanstan son derece memnun kaldığını belirterek, bu tip hazırlık maçlarının asla ölçü olamayacağını söyledi.

Bu tip maçlarda skorun hiç önemli olmadığının altını çizen Okumuş, ``Takımımın oyunundan son derece memnun kaldım. Tempo olarak da gayet iyilerdi. Top yapan ve kazanma hırsı olan bir oyun sergilediler. Karşımızda bizi asla zorlamayan bir takım vardı. Gollerin çoğu zaten duran toplardan geldi. 15 günlük bir hazırlık dönemi sonunda yapılan ilk hazırlık maçında takımdan çok şey beklemek zaten yanlış. Genel olarak oyuncularımı beğendim ve daha da iyi olacaklarına inanıyorum.``

İLK ETAP KAMPI AY ORTASINDA SONA ERECEK

İlk etap hazırlık kampının ay ortasında sona ereceğini belirten Avni Okumuş, 30-31 Ağustos tarihlerinde Ankara`da düzenlenecek olan Erkan Kural Turnuvası`nda mücadele edeceklerini sözlerine ekledi.
http://cideliler.yetkinforum.com

KSK 3-ÇIKSALINSPOR 3
1 sayfadaki 1 sayfası