CİDELİLER
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

CİDELİLER

SÖZDE DEĞİL ÖZDE DOSTLUK CİDELİLERİN BULUŞMA NOKTASI

AnasayfaKapıLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

safiye doğanaydan süper konser

YazarMesaj
ASİCİDELİ
Admin
ASİCİDELİ

safiye doğanaydan süper konser Empty
MesajKonu: safiye doğanaydan süper konser   safiye doğanaydan süper konser I_icon_minitimePtsi Ağus. 11, 2008 6:16 pm

Safiye Doğanay'dan unutlmaz konser

Yazı Boyutu : safiye doğanaydan süper konser Font_01 safiye doğanaydan süper konser Font_02 safiye doğanaydan süper konser Font_03 safiye doğanaydan süper konser Font_04

safiye doğanaydan süper konser 00461715Sanatçı Safiye Doğanay, Kastamonu'da verdiği konserle hayranları ile buluştu.
Kastamonu'nun Devrekani ilçesinde düzenlenen 6. Uluslararası Kültür, Tarım ve Hayvancılık Festivali'nde sanatçı Safiye Doğanay konser verdi. Kendisi ile özdeşleşen 'Anladım Dostum' parçasıyla sahneye çıkan sanatçı Doğanay, derin dekolteli elbisesi ile dikkat çekti.
Kendisinin yazdığı parçalarla sevenlerine unutulmaz bir gece yaşatan sanatçı, bazı parçalarını hayranları ile birlikte söyledi. Doğanay, yoğun istek üzerine konserini yine 'Anladım Dostum' parçası ile bitirdi.
Yaklaşık 1.5 saat sahnede kalan Doğanay'a konser sonunda İlçe Belediye Başkanı Mümtaz Aliustaoğlu çiçek ve plaket verdi. Başkan Aliustaoğlu, sanatçıyı sonraki festivallerde yine ilçeye getireceklerini söyledi.
iha
Yayın Tarihi : 11 Ağustos
http://cideliler.yetkinforum.com

safiye doğanaydan süper konser
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-