CİDELİLER
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

CİDELİLER

SÖZDE DEĞİL ÖZDE DOSTLUK CİDELİLERİN BULUŞMA NOKTASI

AnasayfaKapıLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

ZABITALAR BU HAFTA UYARDI AMA

YazarMesaj
ASİCİDELİ
Admin
ASİCİDELİ

ZABITALAR BU HAFTA UYARDI AMA Empty
MesajKonu: ZABITALAR BU HAFTA UYARDI AMA   ZABITALAR BU HAFTA UYARDI AMA I_icon_minitimeÇarş. Ağus. 13, 2008 3:44 pm

Zabıtalar bu hafta uyardı ama...
ZABITALAR BU HAFTA UYARDI AMA PazaryeriKastamonu Tarım İl Müdürlüğü, Sağlık İl Müdürlüğü ve Belediye Zabıta ekiplerinden oluşan gıda denetleme ekibi Salı Pazarında satışı yapılan köy ekmeklerini denetledi.
Tarım İl Müdürlüğü Kontrol Şube Müdürlüğü, Sağlık il Müdürlüğü ve Belediye zabıtasından oluşan gıda denetleme ekibi, Salı Pazarında açıkta gıda satışıyla ilgili denetleme yaptı.

Denetlemede çok sayıda pazarcının açıkta gıda maddesi sattığı ve üretim izni alınmadan ürün satışı yaptığı belirlendi.

BU HAFTA UYARI, HAFTAYA CEZA VAR

Üretim izni alınmadan yapılan köy ekmeğinin satışını yapan iş yerleri ve satıcılara uyarılarda bulunan yetkililer, açıkta satılan ve izinsiz üretilen ekmekleri toplattı.

Bu hafta sadece uyarı yapmakla yetineceklerini kaydeden yetkililer, bundan sonra yapacakları denetimde cezai işlem uygulayacaklarını bildirdiler.

KUZEYKENT`TE DE DENETİM YAPILDI

Huzurkent`teki bir simitçi fırınını da denetleyen yetkililer, fırının üretim izni ve ruhsat belgelerini inceleyerek, eksik evrakları tespit etti. İş yerinden yakın zamanda eksik belgelerini tamamlamasını isteyen yetkililer, bir hafta sonra yeniden iş yerine gelerek denetleme yapacaklarını belirtti. Gıda denetleme ekibi ayrıca Huzurkent`te bir kasap dükkanını da denetledi.
http://cideliler.yetkinforum.com

ZABITALAR BU HAFTA UYARDI AMA
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» CASTAMONDA BU HAFTA NELER VAR