CİDELİLER
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

CİDELİLER

SÖZDE DEĞİL ÖZDE DOSTLUK CİDELİLERİN BULUŞMA NOKTASI

AnasayfaKapıLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Gülşen, yeni albümünün hazırlıklarına başlamış bile

YazarMesaj
GÜRENLİ
Admin
GÜRENLİ

Gülşen, yeni albümünün hazırlıklarına başlamış bile Empty
MesajKonu: Gülşen, yeni albümünün hazırlıklarına başlamış bile   Gülşen, yeni albümünün hazırlıklarına başlamış bile I_icon_minitimeCuma Eyl. 12, 2008 10:53 am

Gülşen, yeni albümünün hazırlıklarına başlamış bile Gulsen10

Yeni şarkısı "Yapamazsan Yok" ile latin rüzgarı estiren Gülşen, yeni albümünün hazırlıklarına başlamış bile. Yoğun bir şekilde şu günlerde şarkı sözü yazan Gülşen, sürpriz isimlerden de şarkılar almış. Özellikle, iki tane slow şarkı yapmış ki kendi tabiriyle şarkılar "yıkılıyormuş". "Yeni albümümde kimse benden latin şarkılar beklemesin" diyen Gülşen, "Yapamazsan Yok bir rüzgardı ve üzerime yapışmasını istemiyorum, yaza özel böyle bir şarkı olsun istedim, ama şimdi Türk kültürüne daha yakın bir albüm hazırlıyorum" dedi...
2009 yılının ilk aylarında yeni albümünün çıkmasını planlayan Gülşen, yeni şarkılarını bir an önce söylemek için sabırsızlanıyor. Yeni tarzıyla birlikte siyah saçtan sarı saça geçen Gülşen, "içimden ne renk gelirse saçımı o renge boyatırım, önemli olan benim hangi rengi istediğim, sadece insanlar istedi diye saç rengimi değiştiremem, içimden geldi ve yeniden sarışın oldum" diyor. Her zaman iç sesini dinlemekten yana olan sanatçı, şarkısında olduğu gibi "yapamazsan yok" dedi.

Gülşen, yeni albümünün hazırlıklarına başlamış bile
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-